سلام چه  نکاتی در باره ی  لابراتوار سئو میدانید.

منتشر شده در سه شنبه, 05 خرداد 1394 15:43

افزایش ctr

در این مقاله میخواهم به این مساله بپردازم که راه های افزایش ctr چیست و چگونه از این راه رتبه گوگل خودمان را افزایش دهیم .

خب اگر خیلی خوب در مورد ctr نمی دانید اول مقاله ctr چیست را بخوانید.

1 : نوشتن بهترین عنوان : سعی کنید عنوان را طوری بنویسید که علاوه بر اینکه کلمه کلیدی شما را با شکل های مختلف آن در بر می گیرد باعث تحریک خواننده برای کلیک روی آن هم بشود.

فرض کنید شما سرچ می کنید سی تی آر و این مقاله ای که دارید می خوانید در گوگل پیدا میشود . عنوان مقاله این است :( 6 روش برای بالا بردن ctr - سی تی آر ) . خب در این عنوان هم کلمه کلیدی به شکل های مختلف آن (در اینجا هم فارسی و هم انگلیسی ) آمده و هم نوشته 6 روش بالا بردن که کاربر را ترغیب به خواندن مقاله می کنه .

2 : استفاده از ابزار ای نمایشی در نتایج : این ابزارها امکاناتی است که گوگل برای دیده شدن در اختیار شما قرارداده . مثل نمایش عکس نویسنده مطلب در کنار مطلب (که البته گوگل آن را غیرفعال کرده) یا مثل نمایش ستاره در زیر نتایج .

3 : اسپم ننویسید . اگر محتوای بی کیفیت و اسپم تولید کنید کاربران باهوش متوجه می شوند که سایت شما اسپم است و روی سایت شما کلیک نمی کنند .و جدیدا هم ابزارهایی توسط مرورگرها برای شناسایی سایتهای غیر مفید آمده مثلا در موزیلا ابزاری است که کاربران می توانند سایتهایی که اسپم هستند علامت گذاری کنند و سایت شما وقتی برای افرادی که این افزونه را دارند باز میشود و دیگران آن را اسپم کردند برای آن افراد میزان اسپم بودن یا غیرمفید بودن نمایش داده می شود.

4 : کپی نکنید . وقتی یک شخص مثلا دنبال این است که در مورد ctr تحقیق کند و می بیند نتیجه اول گوگل نوشته روش هایی برای بالا بردن ctr و بقیه عنوان ها همین هستند و توضیحات گوگل زیر نتیجه هم برای همه یکی است شخص فقط یکی از سایت ها را باز می کند. اما اگر یک سایت باشد که نتیجه دهم و آخر صفحه اول باشد و عنوان و توضیحات آن با بقیه متفاوت باشد کاربر روی آن هم کلیک می کند و این تاثیر مقاله دسته اول در ctr را نشان می دهد.

5 : مطالب مفیدتر و کارآمدتر بنویسید. قبل از اینکه یک مطلب را بنویسید اول بررسی کنید ببینید این مطلب چقدر متقاضی دارد این کار را می توانید از طریق گوگل پلنر ادوردز انجام دهید.سپس بررسی کنید ببینید آیا مطلب مفیدی در این مورد هست اگر شما فقط در مورد یک وضوع مطلب نوشته باشید بیشترین کلیک را دارید یا اگر از بین مطالب شما بهترین را نوشته باشید بازهم شما بیشترین بازدید را دارید .

6 : مطالب مرتبط با حوزه کاری و تخصصی خودتان را بنویسید .من خودم شخصا اگر دنبال مقاله ای در مورد طراحی سایت باشم سایتی که مربوط به آشپزی است و این مطلب را نوشته حتی اگر مطلبش خوب باشد باز نمی کنم .وقتی کاربر می خواهد در مورد ctr بداند دوست دارد مطلب را از یک سایت متخصص سئو بخواند چون اینطوری به صحت و درستی مطلب اعتماد بیشتری دارد.

منبع: مقاله ی 6 روش برای بالا بردن ctr - سی تی آر  در لابراسئو

توضیح مضرات خرید کاندوم فضایی صورت اینترنتی

انواع روش های خرید کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم

مزایای استفاده و خرید کاندوم از فروشگاه های فروش کاندوم

ctr ,مطلب ,هم ,مقاله ,گوگل ,سایت ,بالا بردن ,در مورد ,سی تی ,6 روش ,بردن ctr

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله جراحی زیبایی بینی ریاضی پنجم دبستان خدمات پرداخت آنلاین و کارتخوان های اندرویدی دریافت گلچین جدیدتربن ها و بهترین ها غار تنهایی من کسب و کار دیجیتال اطلاعات جزیره کیش دانلود درس pdf ایران فارکس گروه فرهنگی هنری رسانا